ATIX súprava na odstraňovanie kliešťov 1x1 set

ATIX súprava na odstraňovanie kliešťov 1x1 set

Produkt roku 2018 - Top v kategórii
Doporučená ponuka Etabletka

Na sklade • 1 variant2,41 €99 % • 2 290 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček1,99 €98 % • 11 243 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €1 203 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,29 €98 % • 37 863 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €96 % • 29 316 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €100 % • 485 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €92 % • 1 342 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €97 % • 1 580 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,69 €1 088 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €90 % • 1 358 recenziíĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Dr.Max lekáreň

Som spokojná

• Je super, pouzivame ho na vyberanie kliestov macickam
    • Rychlo sa vypotrebuje

Je to super produkt, len nevydrzi dlho.

treba sa naučiť s pinzetou robiť

Produkt nemá žiadne parametre.

Ocenenie

Produkt roku 2018 - Top v kategórii
Produkt roku 2016 - Top v kategórii

ATIX je zdravotnícka pomôcka pre bezpečné odstránenie kliešťov. Sprej jednoducho zmrazí kliešťa a tým zníži jeho metabolickú aktivitu. To obmedzí, alebo zabráni prenos telesných tekutín z parazita do tela hostiteľa - jeho krvného obehu. V tej chvíli môžete pinzetou rýchlo a bezpečne celého kliešťa odstrániť.

Použitie Atix sada: Sprej ATIX používajte iba na vonkajšie použitie, priamo na kliešťa.

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Dr.Max lekáreň

Som spokojná

• Je super, pouzivame ho na vyberanie kliestov macickam
    • Rychlo sa vypotrebuje

Je to super produkt, len nevydrzi dlho.

treba sa naučiť s pinzetou robiť

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Pilulka.sk

• Prvýkrát po pár rokoch sa mi stalo že Atix mal prázdnu bombičku, bol tam len plyn ale nie zmrazovacia zmes
  • , zakúpené v Pilulka.sk

Jednoduchá a spoľahlivá manipulácia.

• , zakúpené v Pilulka.sk

Dobrý pri odstráňovaní kliešťov.

• Super produkt na kliešte
    • Odporúčam pre každeho
  • , zakúpené v Lekáreň Sakuli

• K výberu produktu ma oslovil návod a predpokladaný účinok. Mačka má 2 kliešte hore na hlave už minimálne mesiac. Strieknuť v jej prípade 3 x kolmo ! na postihnuté miesto znamená oveľa viac ako silno útočná vystrašená reakcia. Nepodarilo sa mi to - aj napriek tomu, že som si pomohla obaliť ju do deky, alebo z tašky nechať vyčnievať len jej hlavu. Keby nepočula zvuk streknutia, zvládla by som to s ňou. 1. neschopnosť využiť návod streknutia, 2. pozdĺž položenou umelou pinzetou sa hlbšie ponorené kliešte nedali ani zachytiť - "len pohladiť". Suma produktu nedosahovala ani 10.- €, ale s poštovným, dobierkou to bolo nad 15.- € čo je len 34 x viac ako môj vdovský a starobný dôchodok spolu. Mačke to nevysvetlím, ja sa s tým musím zmieriť, alebo niekomu 99,5 % nevyužitý produkt darovať - príkladne aj Vašim prostredníctvom.

K výberu produktu ma oslovil návod a predpokladaný účinok. Mačka má 2 kliešte hore na hlave už minimálne mesiac. Strieknuť v jej prípade 3 x kolmo ! na postihnuté miesto znamená oveľa viac ako jej útočná vystrašená reakcia. Nepodarilo sa mi to - aj napriek tomu, že som si pomohla obaliť ju do deky, alebo z tašky nechať vyčnievať len jej hlavu. Keby nepočula zvuk streknutia, zvládla by som to s ňou. 1. neschopnosť využiť návod streknutia, 2. pozdĺž položenou umelou pinzetou sa hlbšie ponorené kliešte nedali ani zachytiť - "len pohladiť". Suma produktu nedosahovala ani 10.- €, ale s poštovným, dobierkou to bolo nad 15.- €, čo je len 34 x viac ako môj vdovský a starobný dôchodok spolu. Mačke to nevysvetlím, ja sa s tým musím zmieriť, alebo niekomu 99,5 % nevyužitý produkt darovať - príkladne aj Vašim prostredníctvom.

• Bezpečné odstránenie kliešťa
  • , zakúpené v Pilulka.sk

Jedna z najlepsich veci na odstranovanie kliesta. Pouzivame uplne cela rodina , je to rychle a bezbolestne a odvtedy nemam strach vyberat kliestov.